چهارمحال و بختیاری

سه شنبه 05 مرداد 1400
امدادرسانی به 105 خانوارآسیب دیده ناشی از جاری شدن سیلاب در استان چهارمحال و بختیاری

امدادرسانی به 105 خانوارآسیب دیده ناشی از جاری شدن سیلاب در استان چهارمحال و بختیاری

با توجه به بارش شدیدباران در استان چهارمحال و بختیاری در تاریخ 27 تیر ماه  نیروهای عملیاتی و امدادی جمعیت هلال احمراستان چهارمحال و بختیاری  طی روز گذشته به تعداد 105 خانوار آسیب دیده ناشی از سیل و باران امدادرسانی کردند .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان : ایرج کیانی بروجنی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با اعلام این خبر گفت: امدادگران جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری موفق به امدادرسانی به 105 خانوار سیل زده شدند .

کیانی در ادامه گفت :9 تیم عملیاتی شامل 45 نیروی عملیاتی موفق به توزیع  15 تخته موکت ، 110  تخته پتو و 405  کیلوگرم نایلون در بین آسیب دیدگان گردید .

وی همچنین  گفت : تاکنون 228  کیلوگرم حبوبات ، 760 قوطی انواع کنسرو و همچنین ۱۰ بسته مواد غذایی 72 ساعته و 228 کیلو گرم قند و شکر ، والور از دیگر اقلام توزیعی بین آسیب دیدگان می باشد  .

کیانی افزود :افراد حادثه دیده درمنطقه چقاخور در شهرستان بروجن ، بخش صمصامی در شهرستان کوهرنگ ، برجویی در شهرستان لردگان و سولقان در شهرستان کیار توسط نیروهای عملیاتی امدادرسانی گردیدند.

وی خاطر نشان کرد : با توجه به بارندگی در استان چهارمحال و بختیاری ، جمعیت هلال احمر استان همچنان با تمام توان با استفاده از توان نجاتگران پر تلاش در آماده باش کامل بسر برده و آمادگی کامل جهت ارائه هرگونه خدمات به آسیب دیدگان و حادثه دیدگان احتمالی را  در هر زمان و مکان را دارد .

کلمات کلیدی
javaheri 0
تهیه کننده:

javaheri 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *