چهارمحال و بختیاری

سه شنبه 05 مرداد 1400
برگزاری دوره آمادگی در برابر مخاطرات ویژه عشایر شهرستان کوهرنگ

برگزاری دوره آمادگی در برابر مخاطرات ویژه عشایر شهرستان کوهرنگ

برگزاری دوره آمادگی در برابر مخاطرات ویژه عشایر شهرستان کوهرنگ

دوره آموزشی آمادگی در برابر مخاطرات ویژه زنان سرپرست خانوار و بانوان عشایر منطقه تبرک بخش بازفت  شهرستان کوهرنگ برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان : ایرج کیانی بروجنی مدیر عامل ضمن این خبر گفت : با همکاری مدیر کل محترم امور بانوان و خانواده استانداری استان چهارمحال و بختیاری ،  دوره آموزشی آمادگی در برابر مخاطرات ویژه زنان سرپرست خانوار و بانوان عشایر منطقه تبرک بخش بازفت  شهرستان کوهرنگ برگزار شد .

کیانی  با اشاره به آمادگی و مقابله بیشتر روستائیان و عشایر نسبت به حوادث غیر مترقبه گفت: اجرای پروژه های مختلف و توانمند سازی ایشان، دوره آموزشی « آمادگی در برابر مخاطرات » از اهداف جمعیت هلال احمر استان است .

وی ادامه داد: آموزش های امدادی و پیشگیرانه به همه اقشار مختلف جامعه از جمله جمعیت عشایری که یکی از آسیب پذیرترین افراد هستند و عمدتاً با انواع حوادث درگیرند ضرورت دارد.

کیانی با اشاره به مخاطراتی که عشایر با آن درگیر هستند  خاطرنشان کرد: عشایر به دلیل سبک زندگی متفاوت و حسب تجربه و آگاهی از مخاطرات و حوادث در مسیر کوچ و محل زندگی خود در طبیعت، نیاز به چگونگی مواجهه با خطرات را بیشتر احساس و از این آموزش‌ها استقبال می‌کنند.

کلمات کلیدی
javaheri 0
تهیه کننده:

javaheri 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *