چهارمحال و بختیاری

سه شنبه 05 مرداد 1400
موعود بنیادی‌فر داور بین المللی فوتبال عضو سازمان جوانان جمعیت هلال احمر شد

موعود بنیادی‌فر داور بین المللی فوتبال عضو سازمان جوانان جمعیت هلال احمر شد

با حضور مدیر عامل ، معاون امور جوانان و جمعی از جوانان جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری ،  دکتر موعود بنیادی فر، داور بین المللی فوتبال روز یک شنبه بیست و هفتم تیرماه سال جاری عضو سازمان جوانان جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان : ایرج کیانی بروجنی مدیر عامل با ارزشمند بودن کار داور بین المللی فوتبال کشور گفت : مشارکت و حضورداوطلبانه اعضای جوانان جمعیت هلال احمرو نقش محوری در فعالیت‌های عام المنفعه و برنامه‌های بسیار ارزنده جمعیت هلال احمر، بر هیچ کس پوشیده نیست و جمعیت هلال احمر به واسطه حضور جوانان فرهیخته و با انگیزه به خود ‌می‌بالد.
کیانی در ادامه گفت : جمعیت هلال احمر نقش مهمی در امداد و نجات دارد به طوری که در حوادث طبیعی اولین ارگانی که خود را به محل حادثه می‌رساند جمعیت هلال احمر است.
در ادامه دکتر موعود بنیادی فر داور بین المللی فوتبال کشور در دیدار با مدیر عامل ، معاون امور جوانان و جمعی از جوانان  جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری با تجلیل از زحمات پرسنل و اعضای جمعیت هلال احمر در حوادث و سوانح بر توجه بیشتر به نیروهای جوان جمعیت هلال احمر تاکید کرد و گفت : یکی از افتخارات من در این روز این است که قدم به مکانی گذاشته ام که بسیار مقدس می باشد چرا که انسانیت انسان در این مجموعه بخوبی دیده می شود .
بنیادی فر گفت : بعضی اوقات دربرگزاری مسابقات فوتبال افرادی هستند که دچار کشیدگی عضلات پا ، ایست قلبی و انواع شکستگیها می شوند ، چنانچه هر داور رشته ورزشی بویژه فوتبال بتواند آموزش کمک های اولیه را طی نماید می تواند در حداقل زمان ممکن به مصدوم امدادرسانی کند .
 در پایان موعود بنیادی فر با پوشیدن لباس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به صورت رسمی عضو جوان جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری گردید.

کلمات کلیدی
javaheri 0
تهیه کننده:

javaheri 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *