چهارمحال و بختیاری

سه شنبه 05 مرداد 1400
2مصدوم و یک کشته در تصادف خودرو کامیون و سواری پژو در محور شهرکرد به شلمزار

2مصدوم و یک کشته در تصادف خودرو کامیون و سواری پژو در محور شهرکرد به شلمزار

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری از وقوع یک مورد تصادف دو خودرو  پژو405  و کامیون در جاده مواصلاتی  شهرکرد به شلمزار  خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ، ایرج کیانی بروجنی مدیر عامل با اعلام این خبر  گفت :  این سانحه رانندگی  در محور شهرکرد به شلمزار واقع در روبروی روستای شمس آباد در ساعت 14:25 روز دوشنبه بیست و یکم تیر ماه سال جاری رخ داد، اظهار کرد: طبق  اطلاع‌رسانی و تماس اورژانس با مرکز عملیات جمعیت هلال احمر استان مبنی بر برخورد دودستگاه خودرو پژو 405 و کامیون ، بلافاصله با اطلاع رسانی به جمعیت هلال احمر شهرستان شهرکرد  ،دو تیم از نیروهای عملیاتی این شهرستان با دو دستگاه خودرو آمبولانس و خودروی نجات به منطقه اعزام و ضمن ارزیابی اولیه اقدام به امداد رسانی کردند  .

وی  با اشاره به اینکه 3 مصدوم و یک فوتی در این تصادف وجود داشت ، گفت:با رها سازی افراد گرفتار و محبوس در خودروها با کمک نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان شهرکرد انجام و ضمن رها سازی مصدومین و تحویل به اورژانس ، فرد فوتی به مقامات انظامی تحویل داده شد .

کیانی در ادامه خاطر نشان کرد : رعایت قوانین رانندگی و سرعت مطمئنه  توسط رانندگان از نقش مؤثری در کاهش و جلوگیری از وقوع چنین حوادثی خواهد داشت.

کلمات کلیدی
javaheri 0
تهیه کننده:

javaheri 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *