چهارمحال و بختیاری

سه شنبه 05 مرداد 1400
بیش از ۲۰عنوان برنامه در هفته عفاف و حجاب در استان چهارمحال و بختیاری

بیش از ۲۰عنوان برنامه در هفته عفاف و حجاب در استان چهارمحال و بختیاری

بیش از ۲۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته عفاف و حجاب از سوی جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری  : ایرج کیانی بروجنی مدیر عامل با اعلام این خبر گفت :  بیش از ۲۰ عنوان برنامه فرهنگی، اجتماعی، تفریحی، ورزشی به مناسبت هفته عفاف و حجاب در جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

کیانی در ادامه گفت : جوانان از اصلی ترین گروه های جمعیت هلال احمر هستند که باید به صورت ویؤه به آنها توجه کبد پرا که درگاه ورودی به جمعیت هلال احمر سازمان جوانان است پس باید با تمام توان از نو آوریها و فعالیت این عزیزان حمایت کرد .

حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر جعفری نماینده ولی فقیه در جمعیت استان نیز  ضمن گرامیداشت هفته عفاف و حجاب و تقدیر و تشکر از برنامه های اجرایی توسط کانون های جوانان به مناسبت این هفته بیان داشت: موضوع عفاف و حجاب به عنوان یک اعتقادی دینی در کشور ما مطرح است که قبل از عفاف و حجاب موضوع حیا و عفت دو واژه بهم پیوسته است که در دورن همه انسان‌ها به دور از جغرافیا و زمان در انسان‌ها به ودیعه گذاشته است و همه انسان‌ها واقفند که برای رسیدن به تعالی این دو ویژگی را درخود ارتقاء بدهند

. وی با بیان اینکه نیمی از اعضا و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری زنان هستند، گفت:زنان عضو جمعیت هلال احمر و نیز کارمندان شاغل در این نهاد همیشه پا به پای مردان در کمک به همنوعان تلاش می‌کنند.

حجت الاسلام جعفری با اشاره به اینکه زنان در راه اهداف مترقی جمعیت هلال احمر فعالیت‌های مثمر ثمری دارند، ابراز امیدواری  کرد و افزود: زنان شاغل در جمعیت هلال احمر و داوطلبان به عنوان نیروهای فعال بیش از پیش تاثیرگذار باشند.

وی اظهار کرد: زنان شاغل و داوطلبان عضو جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری عفاف و حجاب را سیره فاطمی و فریضه الهی می‌دانند چرا که عفاف و حجاب تجلی فطرت انسان و تاج بندگی زنان است.

نمایندگی ولی فقیه در جمعیت استان تصریح کرد: زنان شاغل در جمعیت هلال احمر این استان در تمامی رده های مدیریت و بدنه کارشناسی این نهاد مردمی حضور داشته و نقش آفرین هستند.

کاظم خیری معاونت جوانان جمعیت هلال احمر استان در ادامه ضمن بیان اینکه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در راس فعالیت های کانون های جوانان است افزود بیش از ۲۰ عنوان برنامه فرهنگی، اجتماعی، تفریحی، ورزشی به مناسبت هفته عفاف و حجاب به همت  جوانان در جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه این برنامه‌ها با محوریت فرهنگ‌سازی برای ترویج حجاب اسلامی در جامعه برگزار شد، تصریح کرد: برنامه‌های هفته عفاف و حجاب امسال با شعار کرامت بانوان، حیا مردان، خانواده پایدار برگزار شد.  

وی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر این استان  همکاری و تعامل مطلوبی را به مناسبت هفته عفاف و حجاب در راستای برگزاری طرح های فرهنگی و اجتماعی داشته اضافه کرد:  فضاسازی و الگوسازی و نمادسازی در شعب، کانون های جوانان و خانه های هلال در زمینه عفاف و حجاب»، «راه‌اندازی پویش‌های مجازی در زمینه عفاف و حجاب»، «برپایی نمایشگاه‌های عکس به صورت مجازی»، «برپایی کرسی‌های آزاداندیشی در فضای مجازی»، «عرضه محصولات عفاف و حجاب »، «تجلیل از اعضا و جوانان با عفاف و با حجاب» و «اجرای برنامه‌های ترویجی به صورت وبیناری و حضوری »  از جمله برنامه های این استان بود.

کلمات کلیدی
javaheri 0
تهیه کننده:

javaheri 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *