چهارمحال و بختیاری

سه شنبه 05 مرداد 1400
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاددر شهرکرد

کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاددر شهرکرد

کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد و پیشگیری از بروز آسیب های اجتماعی با شرکت ۷۰ نفر از اعضا جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان شهرکرد برگزار شد .

به گزارش باشگاه خبرنگاران از شهرکرد مجید رفیعی رئیس جمعیت هلا احمر شهرستان شهرکرد اظهار داشت:با توجه به شرایط امروزی جامعه ، می‌طلبد که با نگاهی نو به مساله مبارزه با اعتیاد پرداخته شود.

وی گفت :در امر مبارزه با آسیب های اجتماعی، پیشگیری مقدم بر درمان بوده که جمعیت هلال احمر در این راستا گام های بزرگ و مهمی برداشته است.

در ادامه فرمود :همچنین خانواده ها نقش مهمی در جلوگیری از بروز آسیب های اجتماعی به ویژه اعتیاد دارند که باید مورد توجه قرار گیرد.

این کارگاه با تدریس دکتر مختاری مدرس سازمان مدیریت و برنامه ریزی عضو نظام روان شناسی و مشاوره و تعداد۷۰ نفر از اعضا در کار گاه  دو روزه با  رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و هر کارگاه به تعداد  ۳۵  نفر و در فضای باز در منطقه ی چم چنگ اجرا گردید. در روز دوم ، حاج اقا جعفری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان و معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان و سایر مسئولین استانی و شهرستانی  حضور داشتند..

و در پایان برنامه از زحمات اعضاء شرکت کننده در طرح های سلامت محور ،بالاخص نذر سلامت، حامیان سلامت و طرح ناظران سلامت با اهداء لوح ،تقدیر و تشکر گردید.

کلمات کلیدی
javaheri 0
تهیه کننده:

javaheri 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *